Fresh Track – Buď prvý #nasvahu

Pridané dňa 28.1.2014 - Autor: SKI INFO.SK

Fresh Track Chopok Jasná, autor: TMR

Fresh Track Chopok Jasná, autor: TMR

Novinka Fresh Track v lyžiarskom stredisku Jasná Nízke Tatry, teda čerstvá dráha alebo stopa na zjazdovke je určená ranostajom a nadšencom nedotknutej trate a dobre známeho menčestra. Od soboty 25. januára 2014 si môžu lyžiari vyskúšať obe strany Chopku ako prví ešte pred oficiálnym spustením lanoviek.
 
Nový produkt tatranskej lyžovačky, ktorý je bežný aj v svetových lyžiarskych strediskách, bude mať v Jasnej svoju premiéru. Fresh Track poskytne lyžiarom mimoriadny zážitok na prázdnych zjazdovkách z vrcholu Chopka v čase od 7:30 – 9:00 hod. V cene Fresh Track lyžovačky sú raňajky vo vyhliadkovej a la carte reštaurácii Von Roll vo výške 1 670 m.n.m a profesionálny sprievodca. Fresh Track sa bude konať každú sobotu a utorok. Lyžuje sa z Chopku na južnú a na severnú stranu na zjazdovkách 33a, 1c, 11a, 11 a 1b. Typy zjazdoviek sa vyberajú vždy podľa snehových a poveternostných podmienok pre vopred nahlásených účastníkov. Cena prednostnej lyžovačky pre všetky vekové kategórie vrátane chutných raňajok a profesionálneho sprievodcu je 29 eur.
 
Skipass Fresh Track je potrebné si rezervovať najneskôr deň vopred v Infocentre na Bielej Púti v Jasnej do 15:00 hod. Podrobne aj na