Penzión u Michala

Oficiálne hodnotenie

Penzión u Michala sa nachádza v obci Zuberec, lyžiarskej oblasti obklopenej Národným parkom Západné Tatry. Ponúka ubytovanie s vlastnou kúpeľňou, zľavovú kartu Orava Pass, reštauráciu, bar, krytý bazén, fitnescentrum, biliard, stolný tenis a šípky. K dispozícii je i bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a parkovanie na mieste, tiež zdarma.
 
Všetky izby v penzióne u Michala sú vybavené satelitnou TV s plochou obrazovkou, posedením, chladničkou a varnou kanvicou. Nechýba ani vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom.
 
V penzióne môžete navštíviť reštauráciu, v ktorej sa podávajú tradičné pokrmy slovenskej kuchyne, ako aj medzinárodné špeciality. Na vyžiadanie sú k dispozícii obedové balíčky i špeciálne diétne menu.
 
Medzi ďalšie zázemie penziónu, ktoré môžu využívať všetci hostia, patrí detský klub, detské ihrisko, terasa a záhrada s grilom. Za príplatok si môžete prenajať tenisové kurty alebo navštíviť saunu, vírivku a ďalšie súčasti wellness centra. V okolí sa môžete venovať pešej turistike a cykloturistike.
 
Lyžiarske strediská Zuberec-Milotín a Zuberec-Janovky sa nachádzajú 1,5 km od hotela. Lyžiarske stredisko Spálená - Roháče je vzdialené 7 km a k Roháčskym plesám prídete do 9 km. Aquapark Meander nájdete 13 km od hotela a Oravský hrad 25 km odtiaľto. Do aquaparku Tatralandia prídete autom do 30 minút. 
 

Galéria